Przegrana sobota....

Sparing z Koroną

W sobotni ranek, równo o godzinie 10.00 na boisku przy Tarnowieckiej 4, drużyna Korony Warszawa podejmowała drużynę "Harpagonów". Niestety nasz nie doświadczony zespół uległ Koronie 8:2 (5:0). Brak doświadczenia i ogrania był widoczny szczególnie w pierwszej połowie, indywidualne błędy skutkowały stratą kolejnych bramek. Druga połowa pokazała że nasi chłopcy potrafią grać w piłkę czego dowodem były dwie bramki Antka Czyrnego, i nie wykorzystane sytuacje Igora Bardziłowskiego, Cypriana Wojtysiaka i Daniela Korena

Korona Warszawa 8:2 MTS Gwardia Warszawa
Bramki: Antek Czyrny x2
Asysty: Krzysztof Nawrocki, Ryszard Nawrocki-Woźniak

Zdjęcia ze sparingu:

Delta Cup
Drugim wyzwaniem soboty był udział drużyny Gwardii w Delta Cup. Poziom turnieju stał na wysokim poziomie. Niestety treningi na małej, w porównaniu do boiska pod balonem, hali odbiły się na meczach naszych młodziaków. Czego efektem był wynik pierwszego meczu 0:4 dla UKS TKM Kąty. Z kolejnymi potyczkami było już coraz lepiej, choć wyniki tego nie pokazywały. Indywidualne błędy w kryciu, ustawieniu bramkarza i przegrane pojedynki 1 na 1 przy słabo nastawionych celownikach skutkowały porażkami 0:5 (TOP 54 Biała Podlaska) i 0:6 (Brzeski Okręg PN). Na pocieszenie pozostał mecz z drużyną UKS Markus o miejsce 15-16. Był to najlepszy mecz naszych zawodników którzy przez cały mecz dominowali na całym placu, mając mecz pod kontrolą czego efektem była liczba celnych strzałów drużyny Markus - 0. Brak szczęścia i fantastyczne robinsonady uchroniły drużynę UKS przed porażką a o wygranej decydowały karne, w których Markus wygrał 2:3 (Paweł Seniuta i Aleksander Wilkanowicz). Miejmy nadzieje że "frycowe" już zapłaciliśmy i następne spotkania będą obfitowały w dużą liczbę bramek.

1 Brzeski OPN 9 14 : 0
2 UKS TKM Kąty 6 6 : 5
3 TOP 54 Biała Podlaska 4 6 : 6
4 Gwardia Warszawa 0 0 : 15

UKS Markus - UKS TKM Kąty 0 : 4
Brzeski OPN - TOP 54 Biała Podlaska 4 : 0
Gwardia Warszawa - TOP 54 Biała Podlaska 0 : 5
Brzeski OPN - UKS TKM Kąty 4 : 0